Process PRD 16

Pilisel Process
360₺'den başlayan fiyatlarla

5-7 Günde Teslim Ücretsiz Kargo

Process Mastro PRD 16 serisi black out modelidir. İçeri ışık ve ısıyı geçirmez. Karartma perde modeli olup 6 farklı renk seçeneği mevcuttur.

PROCESS  PRD 16  BLACK OUT  SERİSİ  (Karartma Perde)

DİKKAT: Pilisel Perde fiyat farklılıkları kumaş kalitesinden kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz tamamen İTHAL ürün olup, piysada daha ucuz fiyatla satılan yerli ürünlerle karşılaştırmayınız. Ürünlerimiz İthal 1. kalite üründür.

Process Mastro Black out perdenin en önemli özelliği piyasada satılan black outlar 120 gr ağırlığında olup Process Mastro PRD 16 serisi 240 gr dır.

Daha kalın bir yapıya sahip olup, sıcaklığını kesme oranı %100 dür. daha uzun ömürlüdü.

*240 gr/m2  yapısı ile piyasadaki black outlardan daha kalın ve özel bir yapıya sahiptir. Piyasada black out adı altında satılan ürünler 120 gr/m2 dir.

* %100 Güneş sıcaklığını keser

* %100 Güneş ışığını keser

* 6 Farklı renk seçeneği

Yapışkanlı ve Vidalı 2 model mevcuttur. Arka tarafında bulunan çift taraflı yapışkanla kolayca monte edilebilir. (Yapışkanlı model 20 TL daha yüksektir.)

(Plise Karartma serisi, Arka kısmı Alüminyum Folyo ile değildir.) (Black out serisi: 14 mm genişliğinde, 0.20 mm kalınlığı,240 gr/m2)

Bu model içeriye giren Güneş ışığını tamamen kesmek isteyenler için tasarlanmıştır. Işık girmemesi için arka kısmı alüminyum folyo ile kaplıdır. Sadece mekanizmada kullanılan ipin geçtiği deliklerden noktasal ışık girmektedir. Arka kısmı alüminyum ile kaplı değildir dolayısıyla dışardan parlama yapmaz

RENKLER: 6 farklı renk seçeneği mevcuttur. Beyaz, Gri, Krem, bronz, siyah, mavi

 

PLİSE PERDE ÇEŞİTLERİ

Cam Balkonum Hangi modeli taktırmalıyım?

Kafanızın karışmaması için önce hangi amaçla alacağımızı belirleyelim. Pilise Perdeyi 3 Ana grupta inceleyebiliriz.

1- Tül Plise Perde (Tül perde gibi gündüz içerden dışarısı görünür, dışardan içerisi görünmez. Bu ürünü genelde GECE-GÜNDÜZ olarak kullanabiliriz. Tek başına kullanıldığı zaman amacına hizmet etmez. (Şu Anda Bu Modeli İncelemektesiniz.)

2- YARI GEÇİRGEN Plise PERDE (En çok Tercih edilen Model) 

   Bu model genelde tüm cambalkonlarına monte edilen seridir. Bu model içerden dışarıyı, dışarıdan da içeriyi göstermez. Ancak güneş ışığını %30 keserek güneşin geliş açısına göre içeri ışık verir. İçeriye giren güneş sıcaklığını keser, Kışın ise %20  ısı yalıtımı yapmaktadır.

3- BLACK AUT (KARARTMA) PLİSE PERDE

  Bu model arka kısmı Aliminyum Folyo ile kaplamalıdır. Güneş ışığını geçirmez. Mekanizma iple hareket ettiği için sadece iplerin geçtiği noktasal deliklerden ışık almaktadır. Bu seri genelde İçeriye hiçbir şekilde ışık girmesin isteyen müşterilerimize uygundur.

*40 Yıllık Perde sektöründe bulunan firmamız satış sonrası müşterilerine her türlü teknik destek vermektedir. Ürünü satın alırken ileriki dönemlerde Sizlere vereceğimiz hizmetide aldığınızı unutmayınız.

 

#cambalkonperdesi #cambalkonpliseperde #cambalkonperdemodelleri #cambalkonperdeçeşitleri #cambalkonperdetemizliği #cambalonpliseperde #cambalkonpliseperdekonya #cambalkonpliseperdefiyat #cambalkonperdesikonyafiyat #pliseperde #plicellperde #plicellperdefiyatları, #pliseperdefiyatları #konyacambalkonperdefiyatları #ankaracambalkonperdesi #ankarapliseperde #ankarabalkonperdesi #ankaracambalkonperdesifiyat #ankaraplicellperde #ısıcamperdemodelleri #ankaraısıcamperdemodelleri #konyaısıcamperdemodelleri #konyakışbahçesiperde #ankarakışbahçesiperde #ankarapanoramikbalkonperdesi #konyapanoramikbalkonperdesi #ankaracambalkonperdeimalat #konyacambalkonperdesiimalat #PRD 15 #Process mastro PRD 16, process black out perde, process prd 16, plise perde black out,

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

STOR- ZEBRA PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR?

Tavanda korniş varsa eğer Kornişe takılacak aparat olan portray yardımı ile kornişe kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En ölçüsü; pencerenizin sağ ve sol kenarlarından taşma paylarını hesaba dahil ederek ölçünüzü alın.Taşma payları 10cm’den az olmamak kaydı ile miktarının kararı tamamen size kalmıştır. Deneyimlerimiz doğrultusunda size tavsiyemiz her iki yandan 20’şer cm toplamda 40cm taşma payı olarak hesaplanması ideal görüntü ve kullanım rahatlığı kazandırmaktadır.

YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ: Perdenizi tavana yani korniş kısmına takacaksanız kornişten başlyarak pencerenin bitimine kadar  alarak 10 cm ilave ediniz. Mermer varsa mermere kadar ölçünüz. (Resimde görüldüğü gibi) Pencereniz yere kadarsa kornişten yere kadar yükseklik ölçüsünü almalısınız. Eğer tavandan değilde Pencere üstünden ölçü alacaksanız Pencere üstünden en az 20 ilave ederek ölçü alınız.


Püf noktası: 10cm’den düşük, pencere ile birebir alınacak ölçülerde sağdan/soldan içerinin görünmesi ya da ışığın girmesi söz konusu olacaktır. Özellikle karanlıkta uyumayı seven ve blackout “ışık geçirmez” karartma perde seçimi yapacak olanların taşma paylarına kesinlikle dikkat etmesini tavsiye ederiz.  


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın