Process PRD 15

Pilisel Process
175₺'den başlayan fiyatlarla

5-7 Günde Teslim Ücretsiz Kargo

Process PRD 15 Tül serisi olup 6 farklı renk seçeneği ile siz müşterilerin beğenisine sunulmuş olup Türkiye deki en kaliteli tül modelidir.

Process  Plise Perde, Türkiye de pilisel perde sektöründe en zengin kumaş yelpazesine sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen Process Mastro ürünlenin ayrıcalığını sizde yaşayın. Process Mastro ürünlerini uzun yıllar mekanlarınızda yaşatabilirsiniz. UV ışınlarını kesen %100 Polyester kumaş olup nanoteknoloji ile üretilmiş özel ürünlerdir.

DİKKAT: Pilisel Perde fiyat farklılıkları kumaş kalitesinden kaynaklanmaktadır. Ürünlerimiz tamamen İTHAL ürün olup, piysada daha ucuz fiyatla satılan yerli ürünlerle karşılaştırmayınız. Ürünlerimiz İthal 1. kalite üründür.

PROCESS  PRD 15 (TÜL SERİSİ)

(TRANSPARAN TÜL  PLİSE PERDE, TÜL PERDE GÖRÜNÜMÜNDEDİR ) (PRD 15 serisi: 14 mm genişliğinde, 0.24 mm kalınlığı,55  gr/m2)

PROCESS  PRD 15Tekbaşına dilerseniz cambalkonlara, Mutfak Camlarına Mutfak Kapılarına uygulanmaktadır. Çift olarak Hem Güneşlik Hem Tül olarak her mekana uygulanabilmektedir.
Evlerde kullandığımız normal tül perde gibidir.

Yapışkanlı ve Vidalı 2 model mevcuttur. Arka tarafında bulunan çift taraflı yapışkanla kolayca monte edilebilir. (Yapışkanlı model 20 TL  daha yüksektir.)

Güneş ışığını %75oranında geçirmektedir. Bu ürün genelde Gece-Gündüz Modelinde kullanılmaktadır.

GECE GÜNDÜZ NE DEMEKTİR?

Bir Cam Paneline hem Tül Hem Yarı Geçirgen Pilise Perde uygulama sistemidir. Gündüz Tül Perdeyi tamamen açarak Yarı Geçirgeni devre dışı bırakmaktır. Akşam da Tül Pliseyi kapatıp Yarı Geçirgeni açma işlemine GECE- GÜNDÜZ denmektedir. Yani bir camda 2 farklı kumaşı aynı anda kullanmaktır. Maliyet olarak biraz daha pahalıdır.

 

RENKLER: 6 farklı renk seçeneği mevcuttur.Beyaz, Krem, gri, mavi,eflatun,lacivert

 

Son dönemlerde balkonlarımızı daha modern ve kullanışlı kılan Plise PERDE konforunu yaşayın.

Dekoratif görünümü ile oldukça şıktır. Balkonunuza ayrı bir hava katarak dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü olmasını sağlar.

Enerji tasarrufu sağlayarak,özellikle yaz aylarında gelen zararlı güneş ışınlarının içeriye girmesini belirli bir ölçüde engeller. Bu da evlerinde klima olanlar için elektriğin daha az harcanmasına yol açar ve ekonomik yönden oldukça yararlıdır.

Plise, Plicell, Akordiyon gibi isimlerle de anılmaktadır.

Plise PERDE ÇEŞİTLERİ

Cam Balkonum Hangi modeli taktırmalıyım?

Kafanızın karışmaması için önce hangi amaçla alacağımızı belirleyelim. Plise Perdeyi 3 Ana grupta inceleyebiliriz.

1- Tül Plise perde (Tül perde gibi gündüz içerden dışarısı görünür, dışardan içerisi görünmez. Bu ürünü genelde GECE-GÜNDÜZ olarak kullanabiliriz. Tek başına kullanıldığı zaman amacına hizmet etmez. (Şu Anda Bu Modeli İncelemektesiniz.)

2- YARI GEÇİRGEN Plise PERDE (En çok Tercih edilen Model) 

   Bu model genelde tüm cambalkonlarına monte edilen seridir. Bu model içerden dışarıyı, dışarıdan da içeriyi göstermez. Ancak güneş ışığını %30 keserek güneşin geliş açısına göre içeri ışık verir. İçeriye giren güneş sıcaklığını keser, Kışın ise %20  ısı yalıtımı yapmaktadır.

3- BLACK AUT (KARARTMA) Plise PERDE

  Bu model arka kısmı Aliminyum Folyo ile kaplamalıdır. Güneş ışığını geçirmez. Mekanizma iple hareket ettiği için sadece iplerin geçtiği noktasal deliklerden ışık almaktadır. Bu seri genelde İçeriye hiçbir şekilde ışık girmesin isteyen müşterilerimize uygundur.

*40 Yıllık Perde sektöründe bulunan firmamız satış sonrası müşterilerine her türlü teknik destek vermektedir. Ürünü satın alırken ileriki dönemlerde Sizlere vereceğimiz hizmetide aldığınızı unutmayınız.

 

Plise  Perde Montajını nasıl Yapacağım?

Bu ürünün  Montajı Çok basittir. Sadece ŞARJLI TORNAVİDA bulundurun biz sizlere Vidaya Uygun UÇ, Ayar için ALYAN ANAHTARI Göndermekteyiz. ÜRÜNLERİ TESLİM ALDIĞINIZ ZAMAN HEM SİZE GÖNDERDİĞİMİZ VİDEO ile veya GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEREK MONTAJ YAPILMASI sağlanmaktadır.

Bu ürün yapışkanlı ve vidalı sistemleri mevcuttur. Yapışkanlı sistemde size göndereceğimiz özel solüsyonla çift taraflı yapışkanlı montajı çok kolaydır. Özel solüsyonu sayesinde camdan çıkması düşmesi söz konusu değildir. Ancak çok sıcak bölgelerde vidalı sistem önerilir.  (Her bir cam için 20 TL fark vardır.) Vidalı sistemde ise pencere panellerine yapılan vidalama ile kolayca montajı yapılmaktadır. İstediğiniz modeli bize bildiriniz.

 

Sık Sorulan Sorular?

Plise perde nasıl yıkanır? Plise Perde temizliği nasıl yapılacak?

Plise Perde de kullanılan kumaş nanoteknoloji ile üretilmiş olup üzerindeki özel apre den dolayı toz itici özelliğine sahiptir. Kumaşın toz tutması, kirlenmesi, ıslanması sözkonusu değildir. İlerleyen yıllarda yıkamak isterseniz  

Perdenizi klipslerinden çıkarıp banyoda 30 derece suda sabunlu süngerle plelerine parelel şekilde sürtünüz.

Daha sonra su fıskiyesiyle durulayınız. Durulama işlemi bittikten sonra perdeyi çıkardığınız yere tekrar takınız.

Perdeyi yerine taktıktan sonra perdeyi tamamen kapatınız ve sıkıştırılmış vaziyette 12-15 saat kapalı şekilde bekletiniz. Belirtilen saatten sonra perdenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Plise Perdenin ömrü Nedir?

İpli sistemle çalışan mekanizma 120.000 kez test edilmiş olup iplerinde mekanizmada herhangi bir aşınma yıpranma sözkonusu olmamıştır. Uzmanlar tarafından en az 10-15 yıl ömrü olduğu belirtilmiştir.

Plise perde ipinde kopma sözkonusu mudur?

Mekanizmanın hareket etmesini sağlayan ipler özel üretim olduğu için bir problem yaşanmamaktadır. Problem yaşandığı takdirde satıcınıza müracat edebilirsiniz. (Ürün satışı yapıldıktan sonra yasal olarak 24 ay garantilidir. Ancak biz ileriki yıllarda da müşterimizin problemini çözme gayreti içerisindeyiz.)

Plise Perde de solma yırtılma olur mu?

Perde güneşten solma, boya kaybı gibi durumlar oluşmamaktadır. Özel üretilmiş kumaşlar olduğu için uzun yıllar kullanılması düşünüldüğünden çeşitli testlerden geçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

*40 Yıllık Perde sektöründe bulunan firmamız satış sonrası müşterilerine her türlü teknik destek vermektedir. Ürünü satın alırken ileriki dönemlerde Sizlere vereceğimiz hizmetide aldığınızı unutmayınız.

NOT: Kargo Tarafımızdan karşılanacaktır. (Konya içi ve ANKARA içi Ücretsiz Keşif yapılmaktadır. Konya yada  ANKARA da oturuyorsanız lütfen hemen bizi arayın size ekibimizi gönderelim,  ÜCRETSİZ HEM KEŞİF yapalım hem sistemi tanıtalım hem katologdan dilediğiniz modeli seçin. Montaj ekibine gerek kalmadan Sizlere göndereceğimiz VİDEO ve GÖRÜNTÜLÜ DESTEK ile montajını herhangi bir ücret ödemeden yapabileceksiniz. Montaj istenirse Ücret karşılığında Montaj yapılmaktadır.

ETİKETLER; 

process mastro, process, process plisse, plisse proces mastro, prd 11, prd11, process prd11, proces prd 11, process plisse perde, process plise perde, process plise perde fiyatları, process mastro fiyatları, process cambalkon, process cambalkon perdesi, process mastro konya, process mastro ankara, process mastro fiyatları, plise perde gece gündüz, gece gündüz, plise gece gündüz, pilisel gece gündüz, plicell gece gündüz

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

STOR- ZEBRA PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR?

Tavanda korniş varsa eğer Kornişe takılacak aparat olan portray yardımı ile kornişe kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En ölçüsü; pencerenizin sağ ve sol kenarlarından taşma paylarını hesaba dahil ederek ölçünüzü alın.Taşma payları 10cm’den az olmamak kaydı ile miktarının kararı tamamen size kalmıştır. Deneyimlerimiz doğrultusunda size tavsiyemiz her iki yandan 20’şer cm toplamda 40cm taşma payı olarak hesaplanması ideal görüntü ve kullanım rahatlığı kazandırmaktadır.

YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ: Perdenizi tavana yani korniş kısmına takacaksanız kornişten başlyarak pencerenin bitimine kadar  alarak 10 cm ilave ediniz. Mermer varsa mermere kadar ölçünüz. (Resimde görüldüğü gibi) Pencereniz yere kadarsa kornişten yere kadar yükseklik ölçüsünü almalısınız. Eğer tavandan değilde Pencere üstünden ölçü alacaksanız Pencere üstünden en az 20 ilave ederek ölçü alınız.


Püf noktası: 10cm’den düşük, pencere ile birebir alınacak ölçülerde sağdan/soldan içerinin görünmesi ya da ışığın girmesi söz konusu olacaktır. Özellikle karanlıkta uyumayı seven ve blackout “ışık geçirmez” karartma perde seçimi yapacak olanların taşma paylarına kesinlikle dikkat etmesini tavsiye ederiz.  


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın