Polyester Stor Perde Ekru

Stor Perde Demor Home
55₺'den başlayan fiyatlarla

5-7 Günde Teslim Ücretsiz Montaj Ücretsiz Kargo

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Demor Home

Polyester Stor Perde EKRU (Ön yüzü Parlak arka kısmı mat) 

Fiyat bakımından en uygun ve her amaca hizmet eden bir model olduğu için en çok tercih edilen modellerden birisidir. Salon, mutfak, ofisler için son  derece uygun olup çift mekanizmalı perdeler için en çok tercih edilen modellerden birisidir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-  Stor perdenin ön yüzü parlaktır. Bu model % 30 oranında ışık geçirgenliği mevcuttur. Bulunduğu ortamı karartmaz ve dışarıdan içerisinin görünmesini engeller.

- Tüm Perdelerimizde kullanılan kasalar Alüminyumdur.

- Tüm Perdelerimizde kullanılan beyin takımı 1. Sınıf Malzemeden üretilmiş beyin takımlarıdır.

- Kumaşlarımız % 100 Polyesterdir.

- Ürünlerimizin tamamı % 100 Orijinal üründür.

- Ölçülerinizi alırken Ölçü Nasıl Alınır Şablonumuza bakmanız yeterli olacaktır.

- Tüm ürünlerimizle birlikte tavana ve kornişe montaj aparatları gönderilmektedir.

- Satın aldığınız perdelerinizin temizliğini nemli veya sabunlu süngerle yapabilirsiniz.  (Daha detaylı bilgi için www.konyaperdedunyasi.com)

Neden Stor Perde?

Ofizlerin ve evlerinizin vazgeçilmezi Stor Perde

Mekanik stor perdeler ev yada işyerlerinizde bulunduğu ortama modern bir hava katmaktadır.

Mekanik stor perdeleri evlerinizde tüllerinizin altında daha düz kumaşlarla güneşlik olarak kullanabileceğiniz gibi bütün ortamlarda kendi başına da değerlendirebilir değişik dokularda kumaşlar la iyi sonuçlar elde edebilirsiniz

Piyasada ucuza satılan stor perdelerle kıyaslamayınız. Daha ucuz fiyata da stor perde bulabilirsiniz. Ancak Türkiyenin en büyük Perde üreticisi olan Demor Home markasının kalitesini satın alıyorsunuz. Demor Home Markasına ait 1. Kalite Kumaştan üretilen ürünümüz %100 Polyester kumaştan üretilmiş olup 24 Ay garantilidir.

Hafif Nem tutmayan ve bakterilere, güneş ışığına karşı dayanıklılığı ile tercih edilen Polyester kumaştan üretilmiştir.  %100 polpester iplikten üretilmiş ürümüzü dilediğiniz ölçüde size hazırlayıp göndermekteyiz.

Stor perdeyi hangi amaçla alacağınızı önceden belirleyiniz. Çünkü ışık geçirgenlikleri farklılık göstermektedir. Bizden de yardım alabilirsiniz.

 

Stor Perde Kullanmanın Avantajları

•          Aynı hizada çekilen stor perdeler odanızda tam bir simetri oluşturur.

•          Stor perde evlerde Tül perde ile birlikte kullanılan GÜNEŞLİK diye tabir ettiğimiz perdenin yerini almıştır. Güneşlik yerine kullanılmakta olup evin havasını değiştirmektedir.

•          Güneş ışığı nedeniyle içeriye giren, göz alan rahatsız edici parlamayı azaltır.

•          Söküp takması pratiktir.

•          Klasik perdeler gibi sıklıkla yıkama, ütüleme gerektirmez.

•          Fiyatları uygundur.

•          Yıkaması sanıldığı kadar zor değildir.

•          Geleneksel ve modern tarzda birçok seçenek sunar.

•          Ev dekorasyonunuza tam uyum sağlar.

•          Evlerde, ofislerde hatta sağlık kuruluşlarında ve resmi kurumlarda rahatlıkla kullanılabilir.

 

NOT:

1* Konya içi Ücretsiz Keşif ve Ücretsiz adrese teslim yapılmaktadır.  Konya dışı siparişlerde 300 tl siparişlerde kargo ücretsizdir. 300 tl altı       siparişlerde kargo ücreti 15 tl dir. Siparişiniz alındıktan sonra size dönüş yapılacaktır.

2* Tüm stor ve zebra perde modellerinde girmiş olduğunuz ölçüler mekanizma dahil net ölçülerdir. Kumaş kesim payları nedeniyle girdiğiniz ölçüden 4 cm dar üretilmektedir.

3* Stor Perde ölçüsü nasıl alınır? Stor Perde Nasıl yıkanır? Sitemizde (S.S.S) açıklmalardan bilgi edinebilirsiniz.

4* BİLGİ! Etek kesimi seçilen boya dahil edilmektedir, seçmiş olduğunuz boya ilave edilmez. Etek istiyorsanız metresi 15 TL dir. Lütfen etek model numarasını bildiriniz.

5* Sitede gözüken fotoğraflar orjinalinden % 5-10 farklılık gösterebilir.

6* Konya ofis stor perde Kamu Kurum ve kuruluşlara özel teklif verilir. 

STOR PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

STOR- ZEBRA PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR?

Tavanda korniş varsa eğer Kornişe takılacak aparat olan portray yardımı ile kornişe kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En ölçüsü; pencerenizin sağ ve sol kenarlarından taşma paylarını hesaba dahil ederek ölçünüzü alın.Taşma payları 10cm’den az olmamak kaydı ile miktarının kararı tamamen size kalmıştır. Deneyimlerimiz doğrultusunda size tavsiyemiz her iki yandan 20’şer cm toplamda 40cm taşma payı olarak hesaplanması ideal görüntü ve kullanım rahatlığı kazandırmaktadır.

YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ: Perdenizi tavana yani korniş kısmına takacaksanız kornişten başlyarak pencerenin bitimine kadar  alarak 10 cm ilave ediniz. Mermer varsa mermere kadar ölçünüz. (Resimde görüldüğü gibi) Pencereniz yere kadarsa kornişten yere kadar yükseklik ölçüsünü almalısınız. Eğer tavandan değilde Pencere üstünden ölçü alacaksanız Pencere üstünden en az 20 ilave ederek ölçü alınız.


Püf noktası: 10cm’den düşük, pencere ile birebir alınacak ölçülerde sağdan/soldan içerinin görünmesi ya da ışığın girmesi söz konusu olacaktır. Özellikle karanlıkta uyumayı seven ve blackout “ışık geçirmez” karartma perde seçimi yapacak olanların taşma paylarına kesinlikle dikkat etmesini tavsiye ederiz.  


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın