Pasifik

Pilisel PİLİSEL
110₺'den başlayan fiyatlarla

5-7 Günde Teslim Ücretsiz Kargo

Pilisel Perde yerli kumaş ile plise perde ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Cambalkonlara, ofislere, pvc pencerelerinize çok rahat uygulanabilir

PİLİSEL PERDE de KIŞ KAMPANYASI

Öncelikle Plise Perde nedir? Nasıl bir üründür Nerelerde kullanılır? Bu soruların cevabını kısaca siz değerli müşterilerimize aktaralım ve nasıl bir ürün olduğunu siz müşterilirimize tanıtmak isteriz.

Plise Perde nedir? Öncelikle plise perdenin ne demek olduğunu sizlere kısaca anlatalım.Bu model yerli kumaş olup cambalkonlar içn özel üretilmiş pileli kumaşlarla hazırlanan bu perde modeli ip üzerinde hareket ettirilerek kullanılan bir perde modelidir. Özellikle cambalkon, PVC pencerelerde, Ofislerde  ve kış bahçelerinde yaygın kullanılmaktadır.En önemli özelliklerinden birisi Toz itici özellikli olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı uzun yıllar temizlik gerektirmez ve çok kolayca temizlenmektedir. Hem aşağı hem yukarı hareket edebilen pilisel perde ile güneşin içeri girme oranını siz belirleyebilirsiniz.

Montajı ben yapabilir miyim? En çok sorulan soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha önceki yıllarda yapıştırmalı ve vidalı montaj modelleri mevcut idi. Arge çalışmalarımız sonucunda şimdi artık montaj çok kolay 10 yaşında bir çocuğun bile takabileceği şekilde montajı kolaylaştırdık.

Plise Perde Yerli Kumaş ile İthal kumaş arasında ne gibi fark vardır? Yerli kumaşlar daha ince dokuludur. Güneş sıcaklığını kırması için kumaş üzerinde kaplama yoktur. Ömrü ithal kumaşlara göre daha kısadır. Ekonomik olmasından dolayı bu kumaşlar daha çok kuzey cepheli bölgelerde tercih edilmelidir.

Cambalkonlara Plise Perde de en uygun fiyat garantisi

Cambalkon Perdesi Plise  ANATOLİA SERİSİ (Yerli Kumaş)
Sipariş ve Bilgi: 0534 954 63 63  (7/24 arayabilirsiniz)

--------------------------- 

KONYA içinde ÜCRETSİZ KEŞFİMİZ vardır. Ücretsiz Keşif için 0534 954 63 63  numaramızı 7/24 arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Ekibimiz evinize gelerek hem ölçü alsın hem sistemi sizlere tanıtarak katologdan dilediğiniz rengi beğenebilirsiniz.  

Montaj istenirse ücret karşılığında MONTAJ tarafımızca yapılacaktır

----------------------------

Anatolia Serisi Yerli Üretim kumaştır.

(YARI GEÇİRGEN (GÜNEŞLİK) PİLİSE  PERDE, Güneşlik Balkon perdesi SADE renk) (14 mm genişliğinde, 0.15 mm kalınlığı,82 gr/m2)

Yapışkanlı ve Vidalı ve Yaylı olmak üzere 3 model mevcuttur. Arka tarafında bulunan çift taraflı yapışkanla kolayca monte edilebilir. (Yapışkanlı model 20 TL daha yüksektir.)

RENKLER:  PİLİSE  En çok tercih edilen rekler Beyaz, Krem ve Gri,antrasit, ekru, kahve renkleri mevcuttur

ÇERÇEVE PROFİL RENGİ: Lütfen sipariş verirken yukarıda bulunan profil renklerinden balkon profilinize hangisi uygunsa onuda belirtiniz.

Plise PERDE HANGİ PENCERE MODELLERİNE UYGULANIR?

Plise Perde Cambalkonlara, kış bahçelerine, teras katlara, çatı katlarına, ofis camlarına, Normal daire camlarına (pimapen, pvc,ahşap doğrama, alüminyum doğramalara, kapılara uygulanmaktadır.

Dekoratif görünümü ile oldukça şıktır. Balkonunuza ayrı bir hava katarak dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü olmasını sağlar.

 

Cam Balkonuma,Ofisime, Daireme Hangi modeli taktırmalıyım?

Pilise Perdeyi 3 Ana grupta inceleyebiliriz.

1- Tül Pilise  Perde (Tül perde gibi gündüz içerden dışarısı görünür, dışardan içerisi görünmez. Bu ürünü genelde GECE-GÜNDÜZ olarak kullanabiliriz. Tek başına kullanıldığı zaman amacına hizmet etmez.

2- YARI GEÇİRGEN (Güneşlik) PİLİSE PERDE (En çok Tercih edilen Model) (ŞU ANDA BU MODELİ İNCELEMEKTESİNİZ)

   Bu model genelde tüm cambalkonlarına monte edilen seridir. Bu model içerden dışarıyı, dışarıdan da içeriyi göstermez. Ancak güneş ışığını %15-20 civarında  keserek güneşin geliş açısına göre içeri ışık verir. İçeriye giren güneş sıcaklığını keser, Kışın ise %15  ısı yalıtımı yapmaktadır.

3- BLACK AUT (KARARTMA) PLİSE  PERDE

  Bu model arka kısmı Aliminyum Folyo ile kaplamalıdır. Güneş ışığını geçirmez. Mekanizma iple hareket ettiği için sadece iplerin geçtiği noktasal deliklerden ışık almaktadır. Bu seri genelde İçeriye hiçbir şekilde ışık girmesini istemeyen müşterilerimize uygundur.

Plise  Perde Montajını nasıl Yapacağım?

3 farklı montaj şekli vardır.

Vidalı, Yapıştırmalı ve Takmatik

VİDALI MONTAJ: Sadece ŞARJLI TORNAVİDA bulundurun biz sizlere Vidaya Uygun UÇ, Ayar için ALYAN ANAHTARI Göndermekteyiz. ÜRÜNLERİ TESLİM ALDIĞINIZ ZAMAN HEM SİZE GÖNDERDİĞİMİZ VİDEO ile veya GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEREK MONTAJ YAPILMASI sağlanmaktadır.

YAPIŞKANLI MONTAJ: Ürünle birlikte gelen profilleri cama arkasındaki çift taraflı bandı sayesinde montaj yapacaksınız. Yapışkanlı modelde ekstra profil kullanıldığı için 20 tl daha pahalıdır.  İleride düşme olasılığı mevcuttur.

TAKMATİK: Perdenin kenarlarındaki yayları balkon camlarınızın üst kısmındaki alüminyum kasalara ve alt taraftaki alüminyum kasaya takacaksınız. Bu işlem 30 saniye sürer. En kolay montaj şeklidir.

 

Sık Sorulan Sorular?

PİLİSEL PERDEMİ NASIL YIKAYACAĞIM?

Perdenizi tam açık vaziyette iken pencere üzerinde de yıkayabilirsiniz. Köpüklü bezle koltuklarınızı sildiğiniz gibi silebilirsiniz. Sonrasında yine bezle durulayabilirsiniz. Yada vidalı sistemde bulunan kulplardan perdeyi çıkartarak bir kova içinde süngerli bir bezle yıkayarak tekrar cama monte edebilirsiniz. Cama monte ettiğiniz zaman perde sıkıştırılmış vaziyette 10 saatte durması yeterlidir. Bu şekilde plesi bozulmamış olacaktır. Kullanım ve Yıkama Klavuzu size gelen kutuda gönderilecektir.


Plise Perdenin ömrü Nedir?

Plisel perdenin farklı farklı modelleri mevcut olup, kumaş dokularının kalınlığı, özelliğine göre ömürleri farklıdır. İnce dokulu ürünler daha kısa ömürlü olup seçeceğiniz model kalın dokulu, güneş sıcaklığını yüksek oranda kıran özel kaplamalı kumaşları seçerseniz kullanım ömürleri daha uzun olur. Plise perde İpli sistemle çalışan mekanizma 120.000 kez test edilmiş olup iplerinde mekanizmada herhangi bir aşınma yıpranma sözkonusu olmamıştır. Uzmanlar tarafından en az 10-15 yıl ömrü olduğu belirtilmiştir.

Plise perde ipinde kopma sözkonusu mudur?

Mekanizmanın hareket etmesini sağlayan ipler özel üretim olduğu için bir problem yaşanmamaktadır. Problem yaşandığı takdirde satıcınıza müracat edebilirsiniz. (Ürün satışı yapıldıktan sonra yasal olarak 24 ay garantilidir. Ancak biz ileriki yıllarda da müşterimizin problemini çözme gayreti içerisindeyiz.)

Plise Perde de solma yırtılma olur mu?

Perde güneşten solma, boya kaybı gibi durumlar oluşmamaktadır. Özel üretilmiş kumaşlar olduğu için uzun yıllar kullanılması düşünüldüğünden çeşitli testlerden geçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

*40 Yıllık Perde sektöründe bulunan firmamız satış sonrası müşterilerine her türlü teknik destek vermektedir. Ürünü satın alırken ileriki dönemlerde Sizlere vereceğimiz hizmetide aldığınızı unutmayınız.

NOT: Türkiyenin her yerine ve yurt dışına yapılmaktadır.1000 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO tarafımızca karşılanacaktır. (Konya içi Ücretsiz Keşif yapılmaktadır.  İstenirse ücret karşılığında MONTAJ tarafımızdan yapılacaktır.Bizi arayın ÜCRETSİZ HEM KEŞİF yapalım hem sistemi tanıtalım hem katologdan dilediğiniz modeli seçin. Montaj ekibine gerek kalmadan Sizlere göndereceğimiz VİDEO ve GÖRÜNTÜLÜ DESTEK ile montajını herhangi bir ücret ödemeden yapabileceksiniz

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

STOR- ZEBRA PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR?

Tavanda korniş varsa eğer Kornişe takılacak aparat olan portray yardımı ile kornişe kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En ölçüsü; pencerenizin sağ ve sol kenarlarından taşma paylarını hesaba dahil ederek ölçünüzü alın.Taşma payları 10cm’den az olmamak kaydı ile miktarının kararı tamamen size kalmıştır. Deneyimlerimiz doğrultusunda size tavsiyemiz her iki yandan 20’şer cm toplamda 40cm taşma payı olarak hesaplanması ideal görüntü ve kullanım rahatlığı kazandırmaktadır.

YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ: Perdenizi tavana yani korniş kısmına takacaksanız kornişten başlyarak pencerenin bitimine kadar  alarak 10 cm ilave ediniz. Mermer varsa mermere kadar ölçünüz. (Resimde görüldüğü gibi) Pencereniz yere kadarsa kornişten yere kadar yükseklik ölçüsünü almalısınız. Eğer tavandan değilde Pencere üstünden ölçü alacaksanız Pencere üstünden en az 20 ilave ederek ölçü alınız.


Püf noktası: 10cm’den düşük, pencere ile birebir alınacak ölçülerde sağdan/soldan içerinin görünmesi ya da ışığın girmesi söz konusu olacaktır. Özellikle karanlıkta uyumayı seven ve blackout “ışık geçirmez” karartma perde seçimi yapacak olanların taşma paylarına kesinlikle dikkat etmesini tavsiye ederiz.  


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın