Ahşap Jaluzi Perde

Perde Modelleri Günfleks
650₺'den başlayan fiyatlarla

12-15 Günde Teslim Ücretsiz Montaj Ücretsiz Kargo

Günfleks Ahşap Perdeler 25mm-50mm genişliğinde ahşap slaytlardan üretilir.Dünyada en dayanıklı ve kaliteli ahşap ürününün elde edildiği Ramin ağacı ve Basswood Malezya ve Endonezya da yetişmektedir.

AHŞAP JALUZİ PERDE

Günfleks Ahşap Perdeler 25mm-50mm genişliğinde ahşap slaytlardan üretilir.Dünyada en dayanıklı ve kaliteli ahşap ürününün elde edildiği Ramin ağacı ve Basswood Malezya ve Endonezya da yetişmektedir.Bu ülkelerden ithal ettiğimiz dünyada 1. kalite ürünlerimizi yine 1. sınıf mekanizma ve aksesuarlarla birleştirip mekanlarınıza raylı perdeler üretiyoruz.

Ahşap jaluzi almak için araştırma yapıyorsanız, lütfen yazımızı sonunu kadar okuyunuz ve ahşap jaluzi hakkında bilginiz artsın ve neyi alacağınızı bilerek hareket ediniz.

Piyasada farklı fiyatlara ahşap jaluzi satılmaktadır. Unutmayın ucuza aldığınız üründe kullanılan malzeme mutlaka kalitesi düşük ağaçlardan elde edilmektedir.

Bu tür perdelerin Uzak Doğu ve Çin’de üretilenlerini tercih etmemeniz tavsiye edilir. Çünkü hemen tamamı ince bambulardan üretilir, dokumaları seyrektir ve kullanım ömürleri kısa olur. Kaliteli ahşap perdeler, doğru bakım ve temizlik yapılması kaydıyla, ilk takıldıkları gündeki görüntü ve performanslarını uzun süre korurlar. Sık dokundukları için de ışığı daha etkili bir şekilde kontrol ederler.

 

Jaluzi Perdeler Estetik ve modern görünümü bakımından diğer perdelerden oldukça farklı bir konumdadır. Estetiğe ve konfora önem verenler için olmazsa olmaz perde modellerin başında gelir. Son zamanlarda sıkça tercih edilen perdeler arasında yerini almıştır.

 

Ahşap, Metal, alüminyum ve PVC  olmak üzere 4 farklı modelden oluşmaktadır.

 

Jaluzi Perdeler, Evlerde tercih edilebilmesinin yanı sıra ofislerde dekoratif bir görünüm ve kullanımda pratiklik sağlamaktadır.

 

Jaluzi Perdelerde ışık yönetimi tamamen sizin kontrolünüzdedir. Çünkü bu sistemde iki ayrı kontrol mekanizması vardır. Dışarıdan gelen güneş ışınlarının veye ışığın miktarı ve geliş açısı kolay bir şekilde ayarlanabilir. Yada ışık miktarı tamamen engellenmektedir.

.

Jaluzi Perde Özellikleri

"Jaluzi perdeler hakkında bilinmesi gereken özelliklerin başında gelen temizlik, bu perdeler için oldukça kolay olmaktadır. Bu tarz perdeleri herhangi bir yıkama yapmadan toz beziniz ile silebilir veya tozlanma fazlalığına göre evinizde bulunan elektrikli süpürgenin düşük ayarıyla şeritler arasındaki tozların temizliğini pratik bir şekilde yapabilirsiniz."

Jaluzi perdelerde bulunan dikey ve yatay açılma mekanizması özelliği kullanıcıların her ihtiyacına cevap verecek bir yapıdadır. İsteğe göre ayarlanan bu mekanizmalar neredeyse her pencereye ve her alana uyumlu olmaktadır. Ayrıca ahşap, alüminyum ve plastik çeşitleriyle her kullanıcının bütçesine uygun bir şekilde üretimi yapılmakta ve bütün çeşitleriyle de her ortama ayrı bir hava kazandırmaktadır.

Bantlı bir yapıdan oluşmakta olan bu perdeler tavan veya duvara monte edilebildiği gibi isteğe göre de bant genişlikleri ayarlanabilmekte ve kişiye özel perdeler tasarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra uzaktan kumanda özelliği ile kullanıcılarının kolaylığını amaçlamakta olan jaluzi perdelerde yaşam kalitesini artırmak kervanına katılarak bulunduğu her ortamda harikalar yaratabilmektedir. Bu kadar fazla göz dolduran jaluzi bu özellikleriyle birlikte kullanıcı beğenileri gün geçtikçe artmakta ve jaluzi perde modasını bunlarla birlikte başlatmaktadır.

 

Kaliteli yapısı ile mekânlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu ürünleri, firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Mekânlarında şıklığı arayan kişilerin tercih ettiği bu ürünler, farklı tasarımları ile mekânlarınızı renklendirmektedir.

 

Jaluzi Perde alirken nelere dikkat etmeliyiz?

Jaluzi alırken yüzeysel olarak baktığımızda perdeler arasında pek fark yok gibi görünse de doğru seçim yapılmadığı takdirde kısa süre sonra çeşitli problemlerle karşılaşırız. Aluminyum bantların kalınlığı, alaşım oranı, kullanılan mekanizmalar ve aksesuarlar başlıca problem yaratabilecek unsurlardır.

Perde seçiminde göz önünde bulundurulabilecek faktörler aşağıda sıralanmıştır.

Alım yaptığınız firma güvenilir firma mı? Size her zaman teknik desdek verecek mi? Bunları gözününde bulundurunuz.

Ahşap jaluzi farklı ağaçlardan üretilmektedir. Kaliteli bir ağaçtan üretilen ahşap jaluzi size çok uzun yıllar hizmet verecektir. Bunu unutmayınız.

Jaluzi perdelerin bant kalınlıkları, perdenin dayanıklılığını ve uzun ömürlü oluşunu sağlayan en önemli etkendir. Kullanılan bant kalınlıkları 16 – 22 micron arasında değişmektedir. Perdenin bant kalınlığı azaldıkça, darbelere karşı eğilme olasılığı da artar.

Kullanılan ip ve çubuk mekanizmalarının kalitesi de problem yaşatabilecek etkenlerden biridir. Özellikle büyük perdelerde mekanizmalar zamanla işlevini yitirebilir.

Çekme ipinin ithal kullanılmaması zamanla sürtünmeden dolayı pamuklaşmasına ve kopmasına neden olur.

Çevirme çubuğunun elastikiyet kabiliyeti de önemli unsurlardandır.Sert plastikten yapılmış çubuklar kolayca kırılabilir.

Üst kasanın mukavemetinin yetersiz oluşu, özellikle eni geniş ve ağır perdelerde eğilmelere yol açabilir .

Taşıyıcı üst ray ve alt ağırlık rayı standart olarak bütün jaluzi perdelerde boyalıdır. Boyanın kimyasal yapısının iyi olması ve rayların aluminyum katkı oranının yüksek olması neme karşı paslanmasını engeller .

Jaluzinin teknik malzemeler dışında size hizmet veren firmanın doğru seçimi, ölçü ve montaj sırasındaki titizliği, dikkat edilecek diğer bir husustur.

0534 954 63 63 müşteri temsilcimizi arayarak Renk kartelası isteyebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

STOR- ZEBRA PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALINIR?

Tavanda korniş varsa eğer Kornişe takılacak aparat olan portray yardımı ile kornişe kolaylıkla monte edebilirsiniz.

En ölçüsü; pencerenizin sağ ve sol kenarlarından taşma paylarını hesaba dahil ederek ölçünüzü alın.Taşma payları 10cm’den az olmamak kaydı ile miktarının kararı tamamen size kalmıştır. Deneyimlerimiz doğrultusunda size tavsiyemiz her iki yandan 20’şer cm toplamda 40cm taşma payı olarak hesaplanması ideal görüntü ve kullanım rahatlığı kazandırmaktadır.

YÜKSEKLİK ÖLÇÜSÜ: Perdenizi tavana yani korniş kısmına takacaksanız kornişten başlyarak pencerenin bitimine kadar  alarak 10 cm ilave ediniz. Mermer varsa mermere kadar ölçünüz. (Resimde görüldüğü gibi) Pencereniz yere kadarsa kornişten yere kadar yükseklik ölçüsünü almalısınız. Eğer tavandan değilde Pencere üstünden ölçü alacaksanız Pencere üstünden en az 20 ilave ederek ölçü alınız.


Püf noktası: 10cm’den düşük, pencere ile birebir alınacak ölçülerde sağdan/soldan içerinin görünmesi ya da ışığın girmesi söz konusu olacaktır. Özellikle karanlıkta uyumayı seven ve blackout “ışık geçirmez” karartma perde seçimi yapacak olanların taşma paylarına kesinlikle dikkat etmesini tavsiye ederiz.  


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın